De Dolce Vita Tempered Glass Screenprotector Samsung Galaxy Alpha is de perfecte manier om uw nieuwe Samsung Alpha te beschermen! De beschermfolie van gehard glas is zeer transparant, zodat alle kleuren en scherpte van het scherm hetzelfde blijven. Verder biedt hij natuurlijk bescherming tegen vuil en krassen en is hij slechts 0.33 mm dun. Daardoor behoudt u de comfortabele touch en gevoeligheid van het beeldscherm. Wanneer u de Dolce Vita Tempered Glass Screenprotector op uw scherm legt en erop drukt, zal hij zichzelf vasthechten. Niet alleen functioneel dus, maar ook nog eens zeer gemakkelijk aan te brengen!
Alle specificaties en eigenschappen van de Dolce Vita Tempered Glass Screenprotector Samsung Galaxy Alpha overzichtelijk op een rij.
Type | Gehard glas | |
Dit geeft aan hoe lang je bij Belsimpel of de fabrikant terechtkunt, mocht je product kapotgaan. Voldoet je product verder ook aan de garantievoorwaarden? Dan gaan we altijd op zoek naar een passende oplossing! |
Garantie | 6 Maanden |
Impact proof |
![]() |
|
De kleur van het product. |
Kleur |
![]() |
Er zijn geen geschikte telefoons en tablets gevonden in combinatie met de Dolce Vita Tempered Glass Screenprotector Samsung Galaxy Alpha.
Er zijn nog geen reviews over de Dolce Vita Tempered Glass Screenprotector Samsung Galaxy Alpha.