Klanten zijn blij met:
adviesprijs 23,95
20,95
Voor 23:30 uur besteld,
morgen gratis in huis
Geen zorgen - je kunt gratis retourneren binnen 31 dagen
Als je veel in de auto reist en je smartphone bijvoorbeeld als navigatie gebruikt, loop je het risico dat de batterij snel op is. Met de Belkin Autolader Mixit Premium Black laad je je toestel in no time weer op. Je gebruikt je eigen USB-kabel op dit apparaat en ieder toestel kan ermee worden opgeladen.
De Mixit Metallic autolader biedt een stroomsterkte van 2.4 ampère met een vermogen van 12 Watt. Hierdoor is je smartphone ontzettend snel opgeladen. Bovendien is de adapter compact vormgegeven, waardoor je het vlug even in je tas of zak stopt. De stijlvolle afwerking zorgt dat hij perfect bij het interieur van je auto aansluit.
Dit geeft aan hoe lang je bij Belsimpel of de fabrikant terechtkunt, mocht je product kapotgaan. Voldoet je product verder ook aan de garantievoorwaarden? Dan gaan we altijd op zoek naar een passende oplossing! |
Garantie | 2 jaar |
Met een carry-in-garantie hoef je zelf alleen voor de verzending van je pakketje te zorgen. Wij maken de rest voor je in orde! |
Garantietype | Carry In |
Aantal USB poorten | 1 | |
Type | Autolader | |
De kleur van het product. |
Kleur | Zwart |
Inclusief laadkabel |
![]() |
Output 1 Snelladen |
![]() |
|
Output 1 Stroomsterkte | 2.4 A | |
Output 1 Type | USB A | |
Output 1 Vermogen | 12 watt |