Home > Nieuws > 253 > Eerste-telefoon-met-Windows-Phone-7-getoond
Eerste telefoon met Windows Phone 7 getoond
Naast de scherpste aanbiedingen vindt u bij Belsimpel ook het laatste telecomnieuws. Van de nieuwste mobieltjes tot technologische doorbraken en
van interessante onderzoeken tot de wildste speculaties, u vindt het hier terug. Ook kan u hier de meest recente ontwikkelingen van de Nederlandse
telecom-providers vinden. Kortom: Belsimpel houdt u op de hoogte!
Microsoft heeft een toestel van LG getoond waarop het nieuwe besturingssysteem Windows Phone 7 op zal gaan draaien. De telefoon wordt in september op de markt verwacht.
geplaatst: 01-03-2010
Het toestel beschikt over een fysiek qwerty-toetsenbord dat onder de vandaan geschoven kan worden. Verder heeft de telefoon een touchscreen met daaronder de knoppen ‘home’, ‘back’ en ‘search’. Deze knoppen zijn door Microsoft voorgeschreven en elke telefoon met Windows Phone 7 zal dus over deze knoppen moeten beschikken. De telefoon zal beschikken over een minijack-hoofdtelefoonaansluiting en vermoedelijk over een 5 megapixel camera.
De telefoon komt naar verwachting in september op de markt. De prijs van het toestel is helaas nog niet bekend.
In het volgende filmpje wordt het LG toestel door een Microsoft medewerker getoond: